O nás

 
 
 
 

O nás

CSI Lifecycle je lídrom v oblasti likvidácie IT zariadení.

Ako súčasť celosvetovej skupiny CSI organizujeme likvidáciu výpočtovej techniky aj pre našu materskú spoločnosť CSI Leasing, čo zahŕňa spracovanie tisícok IT zariadení každý mesiac. Zabezpečujeme spoľahlivú a bezpečnú likvidáciu počítačov po skončení leasingu pre veľké nadnárodné spoločnosti ako aj lokálne vládne a vzdelávacie inštitúcie.

Ponúkame rad služieb vrátane zhromažďovania, auditu, remarketingu, sanitizácie dát a recyklácie OEEZ.

Rovnako ako na Slovensku poskytujeme služby aj klientom so sídlom v Českej republike, Poľsku, Maďarsku, Rakúsku, Nemecku, Španielsku a mnohých ďalších európskych krajinách.

Zobrazuje sa DDRV Outside (2).JPGZobrazuje sa CSI Lifecycle.JPG

 

EPC, Inc.

EPC je pobočkou CSI v Severnej Amerike a pôsobí na tomto trhu už viac ako 25 rokov. Spoločnosť je jedným z lídrov na trhu v tejto časti sveta v oblasti sanitizácie dát a likvidácie IT zariadení. EPC bola založená v roku 1984 a od roku 1998 je vo výhradnom vlastníctve CSI.

Pokiaľ sa chcete dozvedieť viac, navštívte prosím web stránku EPC.

 

CSI Leasing

Spoločnosť CSI Leasing bola založená v roku 1972 a je súčasťou IT priemyslu už viac ako 40 rokov. Dnes je CSI Leasing jednou z najväčších nezávislých IT leasingových spoločností na svete a pôsobí v 37 krajinách naprieč Severnou a Južnou Amerikou, Európou a Áziou.

 

Pozrite si nás

odkaz youtube