Recyklácia IT

 
 
 
 

Recyklacia IT

Našou najväčšou prednosťou je schopnosť zhodnotiť Vašu prebytočnú výpočtovú techniku a zároveň Vás dokážeme odbremeniť od problémov spojených s recyklaciu IT a likvidáciou IT .

Organizácie investujú množstvo času a energie do procesov spojených s nákupom IT zariadenia, ale potom často premýšľajú ako sa zbaviť starých počítačov a iných IT zariadení, ktoré už ďalej nepotrebujú. Je skôr výnimkou, že majú vypracované plány na likvidáciu IT, hoci je to dôležitou súčasťou životného cyklu. Zvládnutie riadenia tohto procesu si vyžaduje zodpovedajúce odborné znalosti, ktorými mnohé firmy nedisponujú. Hľadanie skratiek pri likvidácií starých zariadení nie je riešenie a z dlhodobého hľadiska môže predstavovať výrazné zvýšenie nákladov a rizík. To je dôvod, prečo veríme, že by do celého procesu mali byť zaangažovaní hlavne odborníci. 

V CSI Lifecycle máme viac ako 25 ročné skúsenosti v poskytovaní riešení pre likvidáciu použitých počítačov a iných IT zariadení a všetko zariadime za Vás. 

Odber Vašej nepotrebnej výpočtovej techniky zabezpečí náš odborne vyškolený personál, ktorý pri tom využíva špecializované vozidlá a zodpovedajúce baliace riešenia. Vyzdvihneme zariadenie vo vopred dohodnutom čase, aj mimo pracovných hodín, z akéhokoľvek miesta v rámci Európy. Vozidlá, ktoré používame, sú plne vybavené náležitými baliacimi materiálmi, aby bola zaistená bezpečná preprava a zamedzilo sa poškodeniam citlivej výpočtovej techniky.  

Po skončení auditu a sanitizácie dát dostanete podrobný audit report všetkých zariadení. Po jeho skončení prichádza na rad ďalší predaj zariadení na sekundárnom trhu, čo považujeme za  najlepšiu formu recyklácie. Výpočtová technika, ktorá už nie je vhodná na ďalšie použitie, je bezpečne zneškodnená prostredníctvom našich partnerov v súlade s európskou normou WEEE.

Zauditované zariadenie, ktoré má nejakú zostatkovú trhovú hodnotu od Vás odkúpime a tým necháme pracovať starú výpočtovú techniku pre Vás. Disponujeme personálom, ktorý má potrebné znalosti a skúsenosti v obchodovaní s notebookmi, desktopmi, počítačmi, TFT a LCD monitormi, servermi, tlačiarňami, sieťovými zariadeniami, telefónmi, EPOS/POS (Point of Sale) zariadeniami a mnohými ďalšími. S dlhoročnou tradíciou v oblasti likvidácie výpočtovej techniky, remarketingu a maklérskymi službami Vám vieme zaručiť férovú návratnosť za vaše vyradené IT zariadenia pri súčasnom poskytnutí prvotriednych služieb pri likvidácií IT. 

 

Prečo nepožiadať CSI Lifecycle Europe o cenovú ponuku na likvidáciu Vášho starého IT zariadenia?